Natalia i Kamil
Paweł jest wyjątkowym i niepowtarzalnym fotografem! Profesjonalnie i z bardzo dużym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, a dostarczone przez niego materiały są dopracowane we wszystkich szczegółach! Nie znajdziecie u niego dwóch takich samych zdjęć, do każdej pary podchodzi bardzo indywidualnie i spełnia wszystkie oczekiwania.   Na weselu był niewidzialny, zarówno my jak i nasi goście czuliśmy się przy nim bardzo swobodnie. Miło wspominamy również wyjazd do Pragi na sesję plenerową, gdzie przy kolacji i czeskim piwie czuliśmy się jakbyśmy znali Pawła kilka lat. 🙂 Dziękujemy za uwiecznienie dla nas tych wyjątkowych chwil, będziemy polecać Pawła wszystkim bo jest to osoba na właściwym miejscu, widać, że to co robi jest jego pasją, a efekty współpracy z Pawłem to dzieła sztuki. Z całego serca dziękujemy 🙂

Natalia i Kamil

Iza i Łukasz
Wszystkim planującym ślub i szukającym fotografa możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Pawła. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Paweł jest osobą energiczną, pełną pasji. Jest pozytywnym wariatem 🙂  Swoim poczuciem humoru potrafi rozładować największy stres, dzięki czemu nasze zdjęcia oddają pełnię emocji, które towarzyszył nam podczas tego wielkiego dnia. 
Paweł jest MISTRZEM chwili 🙂 
Podczas wesela był praktycznie niewidoczny, a jednak zdjęcia oddają każdy ważny moment.Na sesjach plenerowych jest ostoją spokoju. Nawet z największego "drewna" potrafi wydobyć piękno. 
 
Gorąco polecamy!! 


Iza i Łukasz

Magdalena & Damian

Paweł jest artystą w pełnym tego słowa znaczeniu! Zdjęcia, pełne zachwytu a w nich zatrzymane chwile naszego najważniejszego dnia życia. Patrząc na nie, przenosimy się za każdym razem do przepięknych wspomnień i czujemy jakby zatrzymywały obraz, głos, zapach momentów pełnych uczuć, emocji.

Paweł, swoją osobą pełną ciepła, życzliwości i przede wszystkim mistrzowskich umiejętności, stworzył album, który za każdym razem gdy otwieramy jego karty, przenosi nas w dzień radości, uśmiechu, pewności wyboru - w dzień naszego ślubu.

Pawle, wiele słów można by było napisać o tym jak potrafisz być niewidoczny a jednocześnie potrafiący uchwycić najlepsze momenty; wiele słów można by było wypowiedzieć o Twoim wczuciu się w nasze emocje; wiele słów by było można wygłosić pod adresem Twojego nastawienia, pełnego profesjonalizmu, ale najważniejszymi słowami niech będą te wyśpiewane na naszych twarzach i w naszych sercach patrzących ze zdjęć, które dla nas stworzyłeś.

Dziękujemy 🙂Magdalena & Damian

Magda i Marcin
Z Pawłem spotkaliśmy się trzy razy - na sesji narzeczeńskiej, na weselu i na sesji plenerowej. Każde z tych spotkań to wyjątkowe przeżycie dla Nas, w którym Paweł swoim profesjonalizmem pomagał a nie przeszkadzał 🙂 Wiedział, kiedy rozluźnić atmosferę żartem, jak nas pokierować, by zdjęcia wyszły idealnie. Poza dobrym okiem do zdjęć Paweł potrafi też podpowiedzieć ciekawe pomysły na sesje - w naszym przypadku sesja narzeczeńska za jego namową była w klimacie lat 60, plener z kolei wymyślił na złomowisku samochodów 🙂 Oba pomysły oryginalne i bardzo nam przypadły do gustu! Z kolei jeśli chodzi o wesele to bardzo cenimy sobie to, że był "niewidoczny" - i w kościele i na sali robił idealne zdjęcia nikomu nie przeszkadzając 🙂 Gorąco polecamy! (PS. jest tak dobry, że już na naszym weselu dostał zlecenie od jednej z par, które się z nami bawiły). Pozdrawiamy


Magda i Marcin

Agnieszka & Robert

Co tu dużo pisać...Paweł jest po prostu the best!

Absolutny nr 1 wśród fotografów ślubnych! Przeglądając setki zdjęć w poszukiwaniu fotografa na nasz ślub to właśnie fotografie Pawła od razu zwróciły  naszą uwagę, swoją oryginalnością, pięknymi ujęciami i doskonałą jakością. Miały w sobie po prostu  "to coś"!

Kontakt z Pawłem był miłym zaskoczeniem, spotkaliśmy prawdziwego profesjonalistę a zarazem artystę z wielką pasją, wrażliwością i niezwykłym podejściem do fotografii. Szczerze mówiąc nigdy nie spodziewaliśmy się, że będziemy mieli takie piękne zdjęcia ślubne!! Za każdym razem gdy je oglądamy zachwycamy się na nowo!

Dzięki Pawłowi mamy cudowną  pamiątkę na całe życie! Jesteśmy bardzo wdzięczni i jeszcze raz z tego miejsca serdecznie dziękujemy i POLECAMY z całego serca!!!:)Agnieszka & Robert

Magdalena & Maciej

Długo zastanawialiśmy się jakie słowa odpowiednio opiszą profesjonalizm, pomysłowość i kreatywność Pawła, ale najlepszą recenzją jego pracy są nasze zdjęcia Jeżeli tylko znajdziemy wolną chwilę wspólnie siadamy i oglądamy kolejny raz cały reportaż ślubny, bo każde ze zdjęć najlepiej oddaje nasze uczucia, które towarzyszyły nam tego wyjątkowego dnia. Jeżeli jeszcze zastanawiacie się czy to fotograf dla Was odpowiedź brzmi: OCZYWIŚCIE, ŻE TAK!!!  Sympatyczny, zabawny, brązowooki Pan sprawi, że w dniu Waszego Ślubu będziecie czuli się świetnie, a zapomnicie o stresie. Tak właśnie było w naszym przypadku. Żałujemy, że nasza przygoda z Pawłem dobiegła końca, ale mamy nadzieję, że będzie nam dane jeszcze się spotkać(ciekawe tylko czy Paweł ma takie same odczucia )

P.S. istnieje jednak jeden minus: Paweł nie daje się zaprosić do tańcaMagdalena & Maciej

Sabina & Łukasz
Na Pawła natrafiliśmy zupełnie przypadkowo, poszukując fotografa w internecie. Bardzo spodobały nam się zdjęcia innych par, sposób ich wykonania, ciekawe ujęcia. Na pierwsze spotkanie przygotowaliśmy szereg pytań, naszych sugestii i zastrzeżeń, okazało się jednak, że nie zadaliśmy żadnego z nich bo… Paweł powiedział wszystko o co chcieliśmy zapytać, co więcej nasza wizja „jak to ma wyglądać” całkowicie się pokrywała:) Byliśmy bardzo zadowoleni z przebiegu tego spotkania, rzeczowego wyjaśnienia sposobu pracy oraz tego, co możemy się spodziewać wybierając dany pakiet. W całym zawirowaniu przygotowań przedślubnych było to miłą odmianą:) Dzień ślubu był dla nas przepełniony po brzegi mieszanką stresu, szczęścia i wzruszenia. Jak chwytamy do ręki nasze zdjęcia, wykonane przez Pawła, to widzimy te wszystkie emocje. Wyłapane bardzo dyskretnie i niespostrzeżenie, bez nachalnego i sztucznego „proszę o uśmiech”. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu naszej współpracy i z pamiątki, jaką dla nas stworzył. W naszej opinii Paweł jest profesjonalistą, który fotografuje z pasji i z pasją. Mamy nadzieje, że w niedalekiej przyszłości spotkamy się jeszcze po różnych stronach obiektywu… Pozdrawiamy serdecznie!

Sabina & Łukasz

Aurela & Maciej
Fotografia Pawła Andrzejewskiego to sztuka!!! wyrażania uczuć i emocji… ….A najlepsza reklamą oferty są zdjęcia, które stanowią idealne odzwierciedlenie tej sztuki. Ale dodając coś od siebie: Jesteśmy Pawłowi absolutnie!!! Ogromnie!!! wdzięczni za to, że każde zdjęcie zrobione zostało z głębia i totalnym polotem!!!! ….. zdjęcia są dynamiczne, przestrzenne i dla nas absolutnie wyjątkowe!!! Każde zdjęcie ma swój sens – swoja własną historię i przekaz!!!! – ONO ŻYJE!!!!! Kluczem do fenomenu tego Pana jest PASJA…. Fotografia jako sposób na życie ….. Zdjęcia ukazują ogrom emocji jakie towarzyszę obiektom fotografowanym w trakcie ich robienia. Nie ma tam pozowania. Fotograf jest niemalże niewidzialny w swojej pracy. Z tej przyczyny zdjęcia są pełne ekspresji i zupełnie naturalne. Efekt końcowy realizacji zlecenia – ZACHWYCAJĄCY! W swojej sztuce, Paweł Andrzejewski w wypracował swój własny niepowtarzalny styl, który częściowo uzewnętrznia naturę Fotografa – niekwestionowanego indywidualisty – dodatkowo wzbogaca to kunszt twórczości. „ponieważ fotografia NIE jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem”

Aurela & Maciej

Paulina & Piotr
Fotograf, który ma swój styl, specyficzny humor i świetne oko do wyłapywania szczegółów. Nasze zdjęcia miały mieć charakter reportażu i tak też się stało. Każde z nich odzwierciedla emocje, oddaje atmosferę wyjątkowego dnia, temperament gości… Kompozycja fotografii w albumie jest przemyślana, a dobór zdjęć nie jest przypadkowy. Jednym słowem: polecamy!

Paulina & Piotr

Tyśka & Forest
Co tu dużo mówić – strzał w dziesiątkę! Paweł jest fotografem o niespotykanej dla nas dotąd charakterystyce – jest niewidzialny! A przy tym swobodny i zabawny!! Goście czuli się przy nim nieskrępowani, a my… cóż, efekty widać gołym okiem – żadnego zbędnego napięcia i pełen spontan podczas sesji i w dniu ślubu. Jestem pewna, że jeszcze przyjdzie nam razem współpracować ?  Pełen profesjonalizm obróbki dostarczonych zdjęć, niezwykłej jakości foto-książki, pięknie przygotowane płyty. Pakiet Diamentowy idealnie zaspokoił nasze oczekiwania. Zależało nam na zdjęciach żywych, kolorowych i pełnych dynamiki – Paweł doskonale spełnił te warunki. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę i polecamy serdecznie przyszłym młodym parom!

Tyśka & Forest

Bardzo Tobie dziękujemy ,bo szczerze mówiąc te zdjęcia przerosły nasze oczekiwania. Są po prostu niesamowite!

Ania & Tomek

Dagmara & Marcin
Jednym z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka, jest dzień w którym zawieramy związek małżeński. W tym dniu chcemy, aby wszystko wypadło wspaniale, ale i myślimy o tym aby zapamiętać te chwilę na zawsze. Dzięki Pawłowi zapamiętamy te chwile do końca życia. Uwiecznił on nasze wesele w sposób bardzo niezwykły. Zdjęcia są przepiękne, plener wymyślony w sposób oryginalny dzięki inwencji fotografa. Ciężko opisać, to co fotograf stworzył i warto oglądać te zdjęcia. A my oczywiście wszystkim polecamy Pawła!

Dagmara & Marcin

Danusia & Artur
Jeżeli szukasz najlepszych zdjęć upamiętniających tą wyjątkową chwilę w życiu to dobrze trafiłeś. Praca z Pawłem to czysta przyjemność i przy okazji świetna zabawa z dużą dawką humoru ?   Co tu dużo pisać, profesjonalizmy widać na każdym zdjęciu. Gorąco polecamy!

Danusia & Artur

Paula & Marek
Profesjonalne podejście do pracy od pierwszego spotkania do momentu odbioru zdjęć…Praca Pawła na bardzo wysokim poziomie. Bezproblemowe konsultacje odnośnie szczegółów dotyczących robienia zdjęć: przygotowania, błogosławieństwo, kościół, przyjecie weselne i naszą sesje w Berlinie… Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i efektu końcowego, który robi super wrażenie na nas, naszej rodzinie, przyjaciołach i znajomych… Bardzo dziękujemy.

Paula & Marek